صنعت نفت پیشتاز در حمایت از کالای ایرانی است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۴ ق.ظ
صنعت نفت پیشتاز در حمایت از کالای ایرانی است مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز گچساران گفت: صنعت بزرگ نفت‌وگاز گچساران در حمایت از کالای ایرانی پیشتاز است.
 به گزارش نفت آنلاین به نقل از شرکت نفت و گاز گچساران، هوشنگ صیدالی درباره حمایت از تولید ملی در صنعت نفت، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم همچون پارسال همسو با برنامه‌های کلان صنعت نفت گام برداریم.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جدید مبنی بر حمایت از کالای ایرانی افزود: صنعت نفت در  حمایت از سازندگان داخلی پیشتاز بوده و این در صنعتی که کالاهای آن تخصصی و فنی است کاری بسیار بزرگ و ارزشمند به شمار می‌آید.

صیدالی با تاکید بر این‌که نام‌گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب برای همه ما یک تکلیف است، ادامه داد: حمایت از کالای ایرانی زمینه اشتغال، رونق گرفتن بازار و در مجموع عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی را فراهم می‌کند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران تحریم‌های ظالمانه علیه ایران را زمینه‌ساز توانمندی سازندگان داخلی دانست و تصریح کرد: سازندگان داخلی با وجود تحریم‌ها همواره در کنار صنعت نفت بودند و توانمندی خود را به اثبات رسانده‌اند.

صیدالی یادآور شد: صنعت نفت گچساران به عنوان دومین تولیدکننده نفت در جنوب همواره حمایت از ساخت داخل و تلاش برای ارتباط تنگاتنگ با سازندگان داخلی را از جمله اولویت‌های نخست خود می‌داند.

وی با  اشاره به اقدام‌های انجام شده در صنعت نفت گچساران عنوان کرد: در سال‌های گذشته سفارش ساخت بیش از هزاران قلم کالا به سازندگان داخلی بدای حمایت از آنها و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران اظهار کرد: حمایت از سازندگان داخلی سبب ایجاد اشتغال خواهد شد و امیدواریم با تلاش در صیانت از تولید ملی شاهد شکوفایی اقتصاد کشور باشیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نفت آنلاین
نفت آنلاین
اینستاگرام نفت آنلاین
نفت آنلاین
نفت آنلاین
نفت آنلاین
محل كد آمار