افتخاری دیگر برای دانشگاه صنعت نفت/درخشش دانشجویان صنعت نفت در آزمون کارشناسی ارشد سال ٩٧

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۳ ب.ظ
افتخاری دیگر برای دانشگاه صنعت نفت/درخشش دانشجویان صنعت نفت در آزمون کارشناسی ارشد سال ٩٧ کریم سلحشور رئیس دانشگاه صنعت نفت در پیامی درخشش دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در آزمون کارشناسی ارشد سال ٩٧ را تبریک گفت.

به گزارش #نفت_آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعت نفت، کریم سلحشور رئیس دانشگاه صنعت نفت در پیامی درخشش دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در آزمون کارشناسی ارشد سال ٩٧ را تبریک گفت.

◀️در این پیام آمده است:

🔹بر این اساس کسب رتبه اول در رشته مهندسی نفت، گرایش مخازن، کسب رتبه اول در رشته مهندسی نفت گرایش حفاری، کسب رتبه اول در رشته مهندسی اکتشاف نفت، کسب رتبه اول در رشته مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی و کسب رتبه اول در رشته مهندسی شیمی گرایش بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE)، تنها بخشی از این نتایج درخشان است.

🔹دستیابی به این افتخار را به آحاد جامعه دانشگاه صنعت نفت، به ویژه دانشجویان گرامی، اساتید معزز و کارکنان محترم دانشگاه تبریک عرض می نمائیم. بدیهی است که کسب چنین افتخار بزرگی در رقابت کشوری کنکور، بیان گر جایگاه ارزنده نظام آموزشی دانشگاه بوده که نویدبخش دوره پرفروغی در روند روبه رشد این نهاد آموزشی پرسابقه کشور است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نفت آنلاین
نفت آنلاین
اینستاگرام نفت آنلاین
نفت آنلاین
نفت آنلاین
نفت آنلاین
محل كد آمار