باید تا زمان باز شدن جعبه سیاه سانچی صبر کنیم/ در صورت قصور، در لاهه می‌توان از چین شکایت کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۰ ب.ظ
باید تا زمان باز شدن جعبه سیاه سانچی صبر کنیم/ در صورت قصور، در لاهه می‌توان از چین شکایت کرد عزت الله یوسفیان ملا ،درباره طرح شکایت از چین درباره حادثه نفتکش سانچی چینی اظهار داشت: اینکه ایرادی به کار چینی‌ها وارد بود یا خیر، دولت تصمیم می‌گیرد و در هر صورت حفظ حقوق جاباختگان را در نظر می‌گیرد. وی افزود: ما فعلا از مسیر بیمه‌ها بیشتر می‌توانیم کار را دنبال کنیم تا اینکه دنبال

عزت الله یوسفیان ملا ،درباره طرح شکایت از چین درباره حادثه نفتکش سانچی چینی اظهار داشت: اینکه ایرادی به کار چینی‌ها وارد بود یا خیر، دولت تصمیم می‌گیرد و در هر صورت حفظ حقوق جاباختگان را در نظر می‌گیرد.

وی افزود: ما فعلا از مسیر بیمه‌ها بیشتر می‌توانیم کار را دنبال کنیم تا اینکه دنبال شکایت از کشوری باشیم که معلوم نیست مقصر باشد یا خیر.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تصریح کرد: حادثه در آب‌های سرزمینی چین بوده و در آبهای آزاد نبود که کشورهای مختلف را دعوت کنیم که کمک کنند، بنا بر این خیلی شکایت از کشوری که طرف تعهد نیست و مدعی است که تمام تلاش خود را داشته است عاقلانه نیست.

وی تاکید کرد: اگر چینی‌‌ها تعلل کرده باشند باید روشن شود و کارشناسان باید تشخیص دهند و جعبه سیاه همه چیز را روشن می کند، در هر صورت تا کنون وزیر و نمایندگان تقصیری را متوجه چین نمی‌بینند.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: اگر چین مقصر شناخته شود، مقدماتی دارد و در لاهه می‌توان شکایت کرد.منبع/ ایلنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نفت آنلاین
نفت آنلاین
اینستاگرام نفت آنلاین
نفت آنلاین
نفت آنلاین
نفت آنلاین
محل كد آمار